Offer

Oferta

Wizytówki

Bannery

Intense Graphic Designer
5.0
Na podstawie 12 opinii
powered by Google
Kamil RucińskiKamil Ruciński
22:34 16 Nov 22
Polecamy, genialne wykonanie stronki. Dokładnie takie o jakie nam chodziło.
Kamil RucińskiKamil Ruciński
22:19 16 Nov 22
Bardzo polecam, naprawdę fachowa obsługa
Karol GrabowskiKarol Grabowski
07:11 30 Mar 22
Bardzo dobry kontakt, indywidualne podejście, profesjonalizm w 100 %, wystarczyła informacja o branży a ten człowiek już miał zarys loga, które idealnie wpasowało się w moje gusta 😉
Ewelajn SzpakowskaEwelajn Szpakowska
13:11 13 Dec 21
Bartek to profesjonalista w 100%. Nie odpuści do póki nie zrobi tego, czego się od niego oczekuje.Kreatywny a przede wszystkim szybko wykonuje swoją pracę! Polecam z całego serca!
Dominika MajorekDominika Majorek
14:48 30 Nov 21
Jeśli chcesz by Twój projekt był wykonany profesjonalnie to bardzo dobrze trafiłeś. Indywidualne podejście do klienta, zaangażowanie oraz rzetelność sprawiły, że byłam zadowolona podczas współpracy z Panem Bartkiem.
js_loader
wykonanych projektów
0
Zadowolonych klientów
0

Web designer to osoba, która zajmuje się wyglądem naszej strony internetowej. Jednym słowem planuje ona, jaki rodzaj czcionki zostanie wykorzystany na witrynie, jakie będą jej kolory, a także jakie elementy dekorujące oraz dodatkowe zostaną wplecione w jej treść. Niektórzy z nich zajmują się także kodowaniem, jednakże Web designer to z definicji ktoś, kto określa wizualny wygląd portali.

Graphic Designer, często określany jako grafik kreatywny, odpowiada za całość komunikacji wizualnej marki. Dba o to, aby firma mogła sprzedawać produkty i usługi w sposób jak najbardziej klarowny i komunikatywny dla klientów.

PROJEKTY GRAFICZNE 

Jeśli interesuje Cię kontakt w późniejszym terminie, wypełnij poniżej znajdujący się formularz kontaktowy z informacją.

MASZ PYTANIA?

HAVE QUESTIONS? CALL

Adres

Śledź mnie na

Copyright © 2022. Intense Graphic Designer